Yurtiçi Hizmetler

Yurtiçinde karayolu komple ve parsiyel taşımacılıkta öncü olan TRANSNAK hammadde, makine , ürün ve ekipmanlarınızı ihtiyaç duyulan araç tipine göre organize ederek entegre çözümler sunmaktadır.operasyonlarını planlama aşamasından , teslimat tamamlanmasına kadar bilgi akışını müşteriye sağlayarak , e-arşiv ve e-info ile teknojik takip ile hizmet sunmaktadır.

  • Parsiyel Taşımacılığı
  • Komple Araç Taşımacılığı
  • Özel Proje Taşımacılığı

Konusunda uzman kadromuzla, aynı güzergah üzerindeki birbirinden farklı müşterilerimizin yüklerini planlı bir şekilde birleştirerek aynı araç ile taşıyarak adrese teslim ediyor veya aktarma merkezine götürürerek uygun araçlarla nihai adreslere teslim ediyoruz.

Parsiyel taşımacılığı ile müşterilerimize yüklerini çok daha ekonomik bir biçimde istenilen adreslere göndermelerini sağlıyoruz.

Transnak Lojistik, kurulduğu 2003 yılından bu yana, konusunda uzman kadrolarımız ile ülkemizin her yerinden, her noktaya komple araç taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Konusunda uzman çalışanımız ihtiyacınıza göre araç tipini belirleyip en kısa sürede yükünüzü istenilen noktaya gönderilmesini sağlar.

Transnak Lojistik olarak, proje taşımalarında da müşterilerimize hizmet vermek için altyapı çalışmalarımızı tamamlayıp, bu konuda uzman çalışanlarımızla ağır yük ve sanayi taşımalarında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Talepleriniz doğrultusunda ve projenin ihtiyaçlarına göre gerekli mühendislik çalışmalarını yaparak, uygun güzergahları tespit ederek yüklerinizi istenilen noktalara taşımasını yapıyoruz.